fpl
08 دی 1401 - 09:25

۶ نفر از مصدومان آتش‌سوزی مینی بوس در محور بروجن جان باخته‌ اند

اصفهان - معاون درمان بیمارستان امام موسی کاظم (ع) گفت: تاکنون ۶ نفر از مصدومان آتش‌سوزی مینی بوس در محوربروجن چان باخته‌اند.

دکتر حسین بدیعی نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به آخرین وضعیت ۸ بیمار دچار سوختگی اعزام شده از چهار محال و بختیاری به بیمارستان امام موسی کاظم (ع) اصفهان اظهار داشت: متأسفانه ۶ بیمار تاکنون جان خود را از دست داده‌اند.

وی با بیان اینکه حال یکی دیگر از این بیماران نیز نامناسب است، افزود: در حال حاضر این بیمار از تنفس مصنوعی استفاده می‌کند.

معاون درمان بیمارستان امام موسی کاظم (ع) ابراز داشت: یکی از بیماران به نسبت حال بهتری دارد که در حال حاضر از دستگاه جدا شده و یکبار نیز تحت عمل جراحی قرار گرفته است.

وی افزود: متأسفانه این حادثه بر اساس آنچه که بیمار بهبود یافته عنوان کرده بر اثر بی احتیاطی استفاده از پیک نیک در مینی بوس و استفاده از روش‌های نامناسب برای اطفا حریق اتفاق افتاده است.

گفتنی است حادثه آتش سوزی مینی بوس در محور نقنه استان چهارمحال و بختیاری ساعت ۶ و ۳۰ دقیقه صبح روز دوشنبه ۲۱ آذر ماه به علت استفاده از پیک نیک برای گرمایش داخل مینی بوس رخ داده است.

این مینی بوس حامل کارگران یک سردخانه در بروجن بوده است.

منبع: مهر
شناسه خبر: 941753